Doprava a platba

V rámci nášho e-shopu Vám ponúkame nasledujúce možnosti dopravy a platby:

Možnosti a podmienky dopravy

1. Osobný odber

Po vzájomnej dohode si môžete zásielku vyzdvihnúť v priestorách našej prevádzky - Kopánková 1, Trnava. Po telefonickej dohode je možné sa dohodnúť na expresnej dodávke alebo čase, ktorý bude predovšetkým vyhovovať Vám.

2. Slovenská pošta - doručenie na poštu alebo na adresu / kuriérska spoločnosť

Štandardne posielame zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty, sklené výrobky a urgentné zákazky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Tovar bude zaslaný zhruba do 14 pracovných dní po obdržaní platby, ak vopred nebolo dohodnuté inak. Presný termín a číslo zásielky Vám bude oznámené e-mailom. Cena poštovného v našom e-shope je určená jednotne a to vo výške 3,00 EUR (Slovenská republika) a vo výške 7,00 EUR (Česká repbulika).

Na čo si dať pozor pri preberaní objednávky:

Pri preberaní zásielky prosím skontrolujte neporušenosť obalu, či nie je viditeľne poškodená a či prišiel tovar v poriadku priamo pred doručovateľom, prípadne pri priehradke na pošte. Ak by prišla zásielka poškodená - je potrebné to zapísať do doručovacej listiny - spísať reklamáciu. Neskoršie reklamácie totiž prepravcovia neuznávajú.

 

Možnosti a podmienky platby:

1. Platba v hotovosti

V prípade osobného odberu je možné zásielku zaplatiť v hotovosti. Zatiaľ nie je možná platba platobnými kartami.

2. Úhrada vopred prevodom na účet 

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru prevodom na účet - VÚB Banka, IBAN: SK8002000000002929228951, SWIFT: SUBASKBX. Vždy je potrebné pri úhrade uviesť ako variabilný symbol číslo objednávky - aby bola Vaša platba pre nás ľahšie dohľadateľná. Tovar Vám bude zaslaný v dohodnutom termíne dodania po obdržaní platby. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5 pracovných dní, objednávka bude stornovaná.

Pre zákazníkov z Českej republiky máme vytvorený účet vo FIO Banke vedený v mene CZK, aby sa vyhli poplatkom za medzinárodný prevod: 2200583676/2010. Presnú sumu k úhrade prepočítanú v mene CZK Vám zašleme e-mailom.

V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.