Doprava a platba

V rámci nášho e-shopu Vám ponúkame nasledujúce možnosti dopravy a platby:

Možnosti a podmienky dopravy

1. Osobný odber

Po vzájomnej dohode si môžete zásielku vyzdvihnúť v priestoroch našej prevádzky - Kopánková 1, Trnava. Po telefonickej dohode je možné sa dohodnúť na expresnej dodávke alebo čase, ktorý bude predovšetkým vyhovovať Vám. Osobný odber u nás nie je spoplatnený.

2. Slovenská pošta - doručenie na poštu alebo na adresu / kuriérska spoločnosť

Štandardne posielame zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty, sklené výrobky a urgentné zákazky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.  Cena poštovného v našom e-shope je stanovená cez Slovenskú poštu vo výške 3,00 EUR (Slovenská republika), cez kuriérsku službu 4,70 EUR a vo výške 7,00 EUR (Česká republika).

Presný termín odoslania spolu s číslom zásielky Vám bude oznámené e-mailom.

Po odoslaní objednávky cez internetový obchod Vám upresníme termín dodania tovaru. Ak máte presný termín - dokedy potrebujete mať zákazku doručenú - prosíme napíšte do poznámky objednávky - termín si budeme sledovať. V prípade - ak si termín neurčíte - štandardná dodacia lehota sa môže pohybovať zhruba 2-4 týždne. Líši sa to v závislosti od skladových možností, dostupnosti tovaru od našich dodávateľov, vyťaženosti výroby, a pod.

Pri našich produktoch sa rieši individuálna grafika - ktorú vypracujeme a zašleme Vám na kontrolu a schválenie e-mailom.

Tovar bude zaslaný podľa vzájomnej dohody, po obdržaní platby, ak vopred nebolo dohodnuté inak. 

Keďže sme výroba na zákazku a na mieru - v prípade urgentných objednávok (spracovanie do 24-48 hod) máme stanovený príplatok a prosíme zavolajte - preveríme naše možnosti - či je možné zákazku uskutočniť. Ak to bude možné - radi vyhovieme pokiaľ to bude v našich možnostiach.

 

Na čo si dať pozor pri preberaní objednávky:

Pri preberaní zásielky prosím skontrolujte neporušenosť obalu, či nie je viditeľne poškodená a či prišiel tovar v poriadku priamo pred doručovateľom, prípadne pri priehradke na pošte. Ak by prišla zásielka poškodená - je potrebné to zapísať do doručovacej listiny - spísať reklamáciu. Neskoršie reklamácie totiž prepravcovia neuznávajú.

 

Možnosti a podmienky platby:

1. Platba v hotovosti

V prípade osobného odberu je možné zásielku zaplatiť v hotovosti. Zatiaľ nie je možná platba platobnými kartami.

2. Úhrada vopred prevodom na účet 

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru prevodom na účet - FIO Banka, IBAN: SK5383300000002400723725, SWIFT: FIOZSKBAXXX. Vždy je potrebné pri úhrade uviesť ako variabilný symbol číslo objednávky - aby bola Vaša platba pre nás ľahšie dohľadateľná. Tovar Vám bude zaslaný v dohodnutom termíne dodania po obdržaní platby. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5 pracovných dní, objednávka bude stornovaná.

Pre zákazníkov z Českej republiky máme vytvorený účet vo FIO Banke vedený v mene CZK, aby sa vyhli poplatkom za medzinárodný prevod: 2200583676/2010. Presnú sumu k úhrade prepočítanú v mene CZK Vám zašleme e-mailom.

V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.