Často kladené otázky

Na aké materiály sme v ProGra s. r. o. schopní gravírovať?

U nás je možné gravírovať na nasledovné materiály:

 • Sklo - gravírovanie na poháre, fľaše, čaše, dózy, vázičky, pilníky, trofeje, 3D srdiečka, parfémy ...
 • Drevo - cedulky a tabule, krabičky, obaly, gravírované fotografie do dreva, ozdoby, kuchyňské pomôcky, prívesky, ornamenty, svadobné krížiky, podpivníky ...
 • Kov - perá, známky pre domácich miláčikov, vizitky ...
 • Korok - podpivníky, podložky pod taniere, štuple do fliaš ...
 • Plast - menovky a tabuľky, žetóny, vianočné ozdoby ...
 • Textil - stužky, gravírovanie na fleece ...
 • Papier - oznámenia, vizitky, krabičky z papiera ...
 • Koža - gravírovanie na diáre, peňaženky, koženné obaly ...

Pokiaľ potrebujete vygravírovať venovanie na váš predmet alebo máte individuálnu požiadavku, neváhajte nás kontaktovať.

Naša technológia nám neumožňuje gravírovať do kovu, do zlata a striebra.

 

 

 

 

Za ako dlho nám dodáte dodávku?

Po odoslaní objednávky cez internetový obchod Vám upresníme termín dodania tovaru. Ak máte presný termín - dokedy potrebujete mať zákazku doručenú - prosíme napíšte do poznámky objednávky - termín si budeme sledovať. V prípade - ak si termín neurčíte - štandardná dodacia lehota sa môže pohybovať zhruba 2-4 týždne. Líši sa to v závislosti od skladových možností, dostupnosti tovaru od našich dodávateľov, vyťaženosti výroby, a pod.

Pri našich produktoch sa rieši individuálna grafika - ktorú vypracujeme a zašleme Vám na kontrolu a schválenie e-mailom.

Tovar bude zaslaný podľa vzájomnej dohody, po obdržaní platby, ak vopred nebolo dohodnuté inak. 

Keďže sme výroba na zákazku a na mieru - v prípade urgentných objednávok (spracovanie do 24-48 hod) máme stanovený príplatok a prosíme zavolajte - preveríme naše možnosti - či je možné zákazku uskutočniť. Ak to bude možné - radi vyhovieme pokiaľ to bude v našich možnostiach.

Čo ak k nám dorazí produkt poškodený?

Naše zásielky sa snažíme starostlivo zabaliť tak, aby k Vám došli nepoškodené. Krehké materiály balíme do rôznych ochranných materiálov. Môže sa však stať, že neopatrným zachádzaním prepravcu dôjde k poškodeniu zásielky. Pri preberaní zásielky prosím skontrolujte neporušenosť obalu, či nie je viditeľne poškodená a či prišiel tovar v poriadku priamo pred doručovateľom, prípadne pri priehradke na pošte. Ak by prišla zásielka poškodená - je potrebné to zapísať do doručovacej listiny - spísať reklamáciu. Neskoršie reklamácie totiž prepravcovia neuznávajú.

Ako môžete objednať tovar?

Objednávať je možné nasledujúcimi spôsobmi:

 •  prostredníctvom elektronického obchodu na www.progra.sk (ďalej len "e-shop"),
 •  elektronickou poštou na adrese prograsro@gmail.com,
 •  osobne (prosíme ohláste sa vopred - aby sme Vás čakali),
 •  telefonicky na telefónnych číslach, ktoré uvádzame v kontaktoch.

Predávajúci odporúča kupujúcemu vykonávať objednávky cez elektronický obchod. 

Ako zaslať fotku k objednávke s produktom vyžadujúcim fotku?

Prosíme o zaslanie fotiek - prípadne iných príloh k objednávke zvlášť - mimo objednávkového procesu e-shopu. Stačí ak nám napíšete e-mail na prograsro@gmail.com, kde uvediete číslo objednávky a pripojíte potrebné prílohy alebo inštrukcie k objednávke.

Kde mám napísať inštrukcie k objednávke?

Inštrukcie k objednávke Vás poprosíme napísať v poslednom kroku objednávkového procesu do obdlžnika, označeného textom "Tu môžete napísať odkaz predajcovi"

 

V objednávkovom procese nie je možné pripojiť prílohu (napr. fotku, prípadne iný dokument). Je potrebné ho zaslať zvlášť na náš e-mail prograsro@gmail.com. V e-maili prosíme uveďte číslo objednávky.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

 

Napíšte nám na našu e-mailovú adresu: prograsro@gmail.com alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 908 185 691, prípadne +421 908 773 847. Na základe Vašich pripomienok budeme často kladené otázky rozširovať.