Galéria výrobkov pre našich zákazníkov

V našom e-shope môžete nájsť predpripravené produkty. Sme schopní Vám zrealizovať aj Vaše nápady.

V tejto sekcii môžete nájsť fotografie našich výrobkov, ktoré sme dodali našim spokojným zákazníkom. V prípade, že by Vás nejaký produkt oslovil, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa na konkrétnych podmienkach. 

Gravírovanie na poháre

Gravírovanie na poháre pripravíme buď z našich štandardných grafík alebo podľa vašej predlohy.  

Inšpirácia na svadbu

Gravírované predmety dokážu svadbu ozvláštniť a navodiť pocit originality prostredníctvom zaujímavých detailov, ktoré zodpovedajú predstavám svadobného páru.

 

Drevené pečiatky

Eko? Inšpiratívne? Otlačajú sa ľahšie na presne určené miesto? Posúďte sami :-)

V našom e-shope drevené pečiatky nájdete hlavne v sekcii Svadba. Sú nacenené do 3 rôznych veľkostí - ak by ste potrebovali inú veľkosť - ktorá v e-shope nacenená nie je - pripravíme Vám individuálnu cenovú ponuku na základe želanej veľkosti. Výhodou je - že rôzne tvary zostanú a pekne sa viete "trafiť" na požadované miesto, kde pečiatku potrebujete umiestniť.

Ako nevesty ich môžete využiť na obálky so svadobnými oznámeniami, pri vlastnoručne vyrobených menovkách alebo štítkoch na krabice na výslužky, na štítky na svadobné vínko alebo pálenku a pod.

Drevené pečiatky ale pripravujeme aj s inými motívmi otlačkov - pre firmy - logá, rôzne pomocné nápisky ako napr. "vyrobené s láskou", k Vianociam (vločka / nápis Veselé vianoce / Veselé vianoce s obrázkami , pre mamičky s otlačkom kresbičky detí a podobne.

V tejto galérii neprezentujeme samonamáčacie pečiatky. V prípade záujmu ich nájdete TU.

 Originálne darčekyOriginálne darč

Tu môžete nájsť ukážky darčekov, ktoré sme pripravovali pre našich zákazníkov. Veľkú radosť robia najmä tie s venovaním. 

Netradičné gravírovanie

Pod netradičným gravírovaním Vám chceme ukázať fotky výrobkov, ktoré nám zákazníci priniesli na gravírovanie a vyšli krásne. Nechajte sa inšiprovať.

Reklamné a prezentačné predmety

Ukážky nami gravírovaných reklamných predmetov :-). Viac o reklamných predmetoch nájdete na našej stránke TU
 

Sme spoľahlivý partner pre reklamné agentúry i pre koncové firmy v oblasti prípravy a gravírovania reklamných predmetov už založenia v roku 2011.