Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety zákazníkom

ProGra s.r.o. je malá rodinná firma, ktorá sa snaží vždy počúvať zákazníka a realizovať jeho predstavy. Sme schopní Vám pomôcť s gravírovaním na jeden kus i zabezpečiť gravírovanie na väčšiu sériu (v požadovanom množstve).

Kvalitu, ktorú ponúkame v čo najkratšom čase, zastrešujeme atmosférou, ktorú si ako rodinný podnik vytvárame a vážime. Preto sa snažíme pristupovať ku každej požiadavke individuálne a profesionálne zároveň, nakoľko vieme, aké je dôležité docieliť kvalitný a osobný výsledok.

ProGra s.r.o Vám ponúka: 

 

  • individuálny prístup k vašej zakázke - realizujeme zákazky od 1ks až po stovky,  
  • unikátne spracovanie grafiky - grafické motívy si môžete vybrať vlastné alebo Vám radi pripravíme vlastný návrh na mieru, 
  • gravírovanie na vlastné predmety - dohodnite si s nami grafiku a vygravírujeme Vám návrh na vlastný predmet pokiaľ to bude v našich technických možnostiach

Naším cieľom je stať sa pre našich klientov firmou, ku ktorej sa budú s radosťou vracať i v budúcnosti. Od jednotlivca až po veľké firmy – tým všetkým chceme pomôcť prostredníctvom našich služieb. Chceme za sebou zanechať nielen niečo vygravírované, ale aj dobrý pocit u zákazníkov, medzi ktorých môžete patriť aj vy.

Materiály, na ktoré sme schopní gravírovať: 

Našim gravírovaním môžete skrášliť takmer všetky klasické povrchy: sklo, drevo, kožu, plast, korok, kov i kameň a dokonca aj elektroniku. Laserové gravírovanie je presné, čisté a univerzálne. Nenapadá vám, ktoré predmety môžete gravírovaním urobiť zaujímavejšie? Nevadí, poradíme vám.

  • SKLO -poháre na stužkové slávnosti, promócie, svadby, výročia, narodeniny či meniny alebo na iné špeciálne príležitosti. Potešte na Valentína svoju polovičku vygravírovaným pohárom alebo parfumom, do vašej kancelárie sa môže hodiť vygravírovaná sklenená tabuľka s údajmi o vašej firme a ak chcete niekomu udeliť ocenenie, gravírovanie ho urobí ešte viac osobným.
  • DREVO - drevených výrobkov, ktoré sa dajú gravírovaním skrášliť, je mnoho: firmám prídu vhod drevené dosky na dokumenty, tabuľky, darčekové predmety a vizitky, rôzne ozdôbky (vianočné, veľkonočné a pod.), do hotelov a domácností zas patrí originálne kuchynské vybavenie – varešky, valčeky, a rôzne darčekové škatuľky alebo škatuľky na čaj či víno ale aj interiérové menovky na dvere.
  • KOŽA a GUMA - dajte si vygravírovať iniciálky na váš diár, peňaženku či kožené obaly a odlíšte sa tak od davu, vďaka možnosti gravírovania gumy sme schopní vyrobiť pečiatky aj na počkanie ak je treba.
  • PLAST - využite naše služby a nechajte si vygravírovať menovky na dvere a schránky, tabule, štítky vašich výrobkov, stojanov, darčekových predmetov, pre firmy vygravírujeme orientačné tabule, interiérové značenie
  • ELEKTRONIKA - pre skutočných fanúšikov originality ponúkame gravírovanie elektroniky – dajte si vygravírovať váš emblém, fotku, logo alebo iniciály na váš mobilný telefón, notebook, iPad, iPod alebo na USB kľúč
  • KOROK - vygravírujeme vám korkové predmety do domácnosti, napríklad prestieranie, podpivníky či podložky pod hrniec. Pre výrobcov vína, prípadne pre svadobné páry ponúkame gravírovanie zátok a uzáverov fliaš.
  • KOV a KAMEŇ - čo sa týka gravírovania kovu - zrealizujeme povrchový popis na kov - využíva sa na rôzne firemné štítky, kovové hodinky môžete podarovať ako osobný darček s gravírovaním od nás, gravírujeme aj lyžičky, príbory a tortové sety, prípadne reklamné predmety - máme možnosť plošne gravírovať aj drahé kovy (zlato, striebro..) a gravírujeme aj eloxovaný kov, prípadne pomocou špeciálnej pasty na vhodné povrchové úpravy kovu, čo môže zákazník u nás využiť je gravírovanie na kvalitné kovové perá, prívesky, vizitkáre (a vizitky), tiež označenia produktov. Darovať môžete gravírované kamienky s rôznymi nápismi. Do mramoru na náhrobných kameňoch vygravírujeme text i fotky.

 

Kontaktujte nás

Spojte sa s nami na sociálnych sieťach