Všetko o nákupe

Doprava a platba

V rámci nášho e-shopu Vám ponúkame nasledujúce možsnoť dopravy prostredníctvom osobného odberu alebo Slovenskej pošty. Platbu je možné uhradiť osobne, na dobierku alebo úhradou na účet. V tejto sekcii nájdete podrobnejšie informácie o jednotlivých možnostiach.

Ochrana osobných údajov

Pri práci s dátami sa zaväzujeme riadiť zákonom č 428/2002 Z. z. O ochrane osobných údajov. V rámci objednávky budeme od Vás vyžadovať iba najnevyhnutejšie údaje potrebné ku komunikácií a zaslaniu tovaru. V žiadnom prípade vaše údaje neposkytujeme tretej strane.

 

Máte otázku? Napíšte nám!

Často kladené otázky

V tejto sekcii nájdete najčastejšie otázky našich zákazníkov ohľadom našich služieb, možnosti dopravy a platby alebo individuálnych požiadaviek. V prípade, že tu nenájdete požadovanú informáciu neváhajte nás kontaktovať buď na e-mail: progra@progra.sk alebo telefonicky +421 908 185 691.

Obchodné podmienky

Tieto Všeobecné obchodné podmienky (ďalej len VOP) upravujú vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim v oblasti predaja tovaru medzi spoločnosťou ProGra s.r.o. (Ďalej len "predávajúci") a jej obchodnými partnermi (ďalej len "kupujúci").