Svadobné dni & Beauté 2015

01.02.2015 14:19

V dňoch 23. a 24. január 2015 sme prvý krát vo fungovaní našej spoločnosti osobne prezentovali naše produkty a služby na šiestom ročníku svadobnej výstavy, ktorá sa konala v Agrokomplexe Nitra pod názvom Svadobné dni & Beauté 2015. Obidva dni sme sa cítili veľmi príjemne - okolo nás bola pohodová atmosféra svadobných párov - ktorí si prišli pozrieť inšpirácie a možnosti - z ktorých sa môžu inšpirovať pri príprave svojej svadby - svojho vysnívaného dňa "D".

Mohli ste vidieť "naživo" aj vyrezávané nápisky z drevenej preglejky - ktoré vyrábame buď ako štandardný produkt - alebo "na mieru"

Ako novinku sme prezentovali krásne vyrezávané drevené svietničky - ale aj manžetové gombičky:

a ručne vyrábané svietničky:

Krásne ručne robené fotorámiky od nás môžu svadobné páry využiť už na svadobné fotenie, prípadne vystaviť si doma svadobné - ale aj iné fotky, aby si pripomínali príjemné chvíľky spolu strávené :-)

Veľmi nás tešilo, že sa páčili aj ručne vyrezávané svadobné krížiky, ktoré pripravujeme na objednávku

Krá Krásne  čelenky  vyrábané ručne podčiarknu určite krásu každej nevesty - či družičiek

Mohli ste vidieť aj kvietkované náušničky - ktoré môžu mať všetky družičky s nevestou na spoločnej fotke - alebo aj živicové náušničky, ktoré je možné pripraviť rovnaké so ženíchovými manžetovými gombičkami - stačí nám napísať e-mail na progra@progra.sk.

Radi pre Vás pripravíme aj navigačné tabuľky - šípky s nápismi - aj na mieru - alebo milé srdiečka na fotenie

Prezentovali sme aj ďakovné srdiečka rôznych druhov a veľkostí s textom "Poďakovanie rodičom" - ktoré pripravujeme vždy na mieru.

Do našej ponuky zaraďujeme rôzne originálne produkty, ktoré majú v sebe hodnotu a čas s láskou strávený - napríklad aj malé háčkované srdiečka rôznych farieb.

Kvalitné svadobné poháriky ste mohli vidieť aj "naživo" - pripravujeme vždy gravírovanie podľa priania.

Na formáty rôznej veľkosti pripravíme pre Vás aj svadobnú drevenú fotku, alebo fotku - ktorú môžete podarovať ako darček.

Túto krásnu rodinnú fotku - ktorá zdobí náš príbytok pre nás pripravil šikovný, pohodový a veľmi milý fotograf František Peťko - ktorému veľmi pekne ďakujeme aj za krásne fotečky nášho stánku na Svadobných dňoch & Beauté v Nitre. ĎAKUJEME.

Zároveň sa chceme aj veľmi pekne poďakovať organizátorom za pozvanie, ako aj všetkým zákazníkom, ktorí nás navštívili - za spätnú väzbu k našim produktom a príjemné rozhovory. ĎAKUJEME :-)

 

Späť